Uncategorized

SUSE Warszawa z pucharem Mistrzostw Polski!

Wczoraj dobiegły końca Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Oldboy’ów oraz Turniej Seniorek w Działdowie.
Drużyna SUSE Warszawa zwyciężyła zawody, pokonując w finale Weteranów Kraków 32 : 20. W turnieju kobiet pierwsze miejsce zajęły natomiast 3-City Basket Gdynia, które w ostatecznym starciu zmierzyły się z paniami z Lejdis Działdowo (24:12).
MVP turnieju mężczyzn został Mariusz Gaj (SUSE Warszawa), a kobiet – Izabela Banaś (3-City Basket Gdynia).
Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim Zawodnikom i Zawodniczkom za wspólną grę! Ślemi także gorące podziękowania dla Organizatorów i Kibiców. Więcej zdjęć z turnieju można zobaczyć na Facebook’u klubu KS Działdowianka Działdowo.
Zdjęcia: Grażyna Marciszewska