Uncategorized

Rejs przygotowawczy do sezonu 2022/2023

W wakacje odpoczywaliśmy, spędzaliśmy czas z rodzinami, podróżowaliśmy… ale nie zapomnieliśmy o sporcie!

W ramach przygotowań do nowego sezonu nasza Drużyna SUSE wybrała się w tygodniowy rejs po mazurskich jeziorach. Pod okiem doświadczonych żeglarzy (również tych należących do naszego zespołu) zgłębialiśmy tajniki wiązania węzłów, stawiania masztów, podejmowania decyzji logistycznych w warunkach burzowych lub bezwietrznych (trudno gdziekolwiek dopłynąć bez napędu!). Były i bardziej przyziemne zadania, jak szykowanie posiłków w warunkach morskich czy sprzątanie pokładu (to akurat nie są nasze ulubione wspomnienia).

Aktywność na świeżym powietrzu i codzienne pływanie w mazurskich wodach zahartowały nas przed nowym sezonem i wprawiły w znakomite nastroje, dając energię do dalszych działań. Była to oczywiście również okazja do dyskusji na wszelkie tematy i pogłębienia wzajemnych więzów. Nie obyło się bez dyskusji o sporcie – od ostatnich wydarzeń i sukcesów Polaków (tutaj ukłon w stronę pani Igi Świątek i naszych wspaniałych reprezentacji siatkarskich oraz koszykarskich), po planowanie taktyki na nowy sezon i ustalenia praktyczne dotyczące treningów.

Bardzo dziękujemy całej ekipie za ten wspaniały czas, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia galerii z rejsu.

Tymczasem ruszył już nowy sezon WNBA, więc zapraszamy Was serdecznie do kibicowania!